Rekrutacja na rok szkolny 2019/20


Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Franciszka Sawickiego w Godziszewie ogłasza zapisy dzieci do:

 1. Oddziału Przedszkolnego w dniach od 1 do 29 marca 2019 roku,
 2. Składanie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego następuje w terminie od dnia 20 do dnia 26 lutego 2019 roku,
 3. Klasy I Szkoły Podstawowej w dniach od 1-26 kwietnia 2019 roku.
  Do zgłoszenia / wniosku dołącza się:
   akt urodzenia dziecka (do wglądu),
   jedno aktualne zdjęcie legitymacyjne, podpisane na odwrocie (imię, nazwisko i data urodzenia dziecka).
  UWAGA! dziecko, które uczęszcza do „0” w naszej placówce (Filia w Demlinie), a od 1 września 2019 będzie realizować obowiązek szkolny w klasie I Szkoły Podstawowej im. ks. Franciszka Sawickiego w Godziszewie, także składa wniosek do klasy I.
  Dokumenty niezbędne do zapisania dziecka do oddziału przedszkolnego lub szkoły podstawowej na rok szkolny 2019/20 dostępne są na stronie internetowej szkoły www.zspgodziszewo.pl lub w sekretariacie szkoły (58) 588 18 26 oraz w Filii SP w Demlinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *