Pasowanie na Przedszkola

6.11. odbyła się wspaniała uroczystość, a mianowicie pasowanie na Przedszkolaka. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci z grupy 3-4 oraz 5 latków. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Joannę Kotlewską. Wręczone zostały również dyplomy oraz słodkości. Na tak ważnej uroczystości nie mogło zabraknąć również Pani Wice Dyrektor Danuty Netkowskiej. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Serdecznie gratulujemy naszym najmłodszym !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *