Otrzęsiny klasy 4

12.09.2019 r. odbyły się tradycyjne już w naszej szkole otrzęsiny klasy 4. Starsi koledzy z klasy 5a i 5b przyjęli ich do grona starszyzny szkolnej. Jednak najpierw czwartoklasiści musieli wykonać wiele zadań. Całość otrzęsin odbyła się w temacie średniowiecza więc jak na prawdziwych rycerzy przystało musieli wykazać się odwagą i siłą. Rycerze z 4 klasy musieli pokonać trudny tor przeszkód z ciężką „zbroją” na plecach, wypić kwaśny napój mocy, wykonać zbroję z papieru toaletowego, zatańczy tańce dworskie na gazecie, wykonać malowidła bez patrzenia i wiele innych. Na koniec złożyli uroczyste ślubowanie i przyrzekali godnie reprezentować starszyznę Szkoły Podstawowej w Godziszewie. Dziękujemy Wszystkim za udział, a szczególne podziękowania należą się Pani Martynie Cześnik oraz Pani Sylwii Szwarc za wspaniałą organizację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *