Informacja o strajku pracowników oświaty

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Franciszka Sawickiego w Godziszewie uprzejmie informuje, że w związku z planowanym od 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek), bezterminowym, ogólnopolskim strajkiem pracowników oświaty w szkole, w czasie trwania akcji protestacyjnej będą prowadzone zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów, którym Rodzice nie mogą zapewnić opieki w domach. Ponieważ do akcji strajkowej deklaruje przystąpienie większość nauczycieli i pracowników, zwracam się z prośbą do Rodziców o pozostawienie dzieci w domu, o ile istnieje taka możliwość. Ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby zapewnić uczniom przebywającym w szkole bezpieczeństwo i opiekę. Kolejne informacje dotyczące akcji strajkowej będą Państwu przekazywane niezwłocznie poprzez dziennik elektroniczny LIBRUS oraz w szkole na tablicach ogłoszeń. Jednocześnie informuję, że istnieje możliwość otrzymania zasiłku opiekuńczego nad dzieckiem do 8 lat za dni zamknięcia przedszkola lub szkoły.

Krystian Latoszewski
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Franciszka Sawickiego
w Godziszewie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *