Informacja o kontynuacji strajku

Szanowni Rodzice!
Komitet strajkowy powołany w naszej szkole przekazał mi właśnie informację o kontynuacji protestu w naszej placówce.
W związku z powyższym od 24 kwietnia w szkole będą organizowane tylko zajęcia opiekuńcze. Z uwagi na ograniczone możliwości organizacji tych zajęć zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o zorganizowanie opieki dla dzieci w domu i posyłanie dzieci do szkoły tylko w konicznych sytuacjach. Dla dzieci, które nie mogą pozostać w domu od 24 kwietnia autobusy szkolne rano będą kursowały wg. dotychczasowych planów, a odwozy będą organizowane od godz. 13.00 wg. potrzeb.
Bardzo przepraszam za utrudnienia i proszę o wyrozumiałość.
Z wyrazami szacunku Krystian Latoszewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *