Informacja o egzaminach

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie klas trzecich gimnazjum i ósmej.
W związku ze zbliżającymi się egzaminami: gimnazjalny i ósmoklasistów oraz zapowiadanym strajkiem pracowników oświaty pragnę Państwa powiadomić i zapewnić, że nasza szkoła jest gotowa do przeprowadzenia egzaminów w planowanych terminach. Chyba, że Minister Edukacji Narodowej postanowi inaczej.
Niestety może się zdarzyć, że zespoły nadzorujące (komisje) będą składały się z tylko nauczycieli spoza naszej szkoły. Z góry za to przepraszam i proszę o przygotowanie dzieci na taką sytuację. Dokładam wszelkich starań, by w każdym zespole była przynajmniej jedna znana naszym uczniom osoba.
W wyrazami szacunku Krystian Latoszewski
Dyrektor Szkoły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *