Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 11.10.2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji zaszczycili nas swoją obecnością Nauczyciele, Pracownicy administracji i obsługi, a także Nauczyciele i Pracownicy emerytowani. Część artystyczną przygotowały dla nas Panie: Urszula Kierszka, Grażyna Zblewska oraz Martyna Rehmus, a o muzyczny akcent zadbał Pan Janusz Beyer. W tym jakże uroczystym dniu wspominaliśmy również naszego Patrona Szkoły ks. Franciszka Sawickiego. Było wzruszająco, śmiesznie, poważnie. Było po prostu wspaniale. Pani Dyrektor Joanna Kotlewska nagrodziła nauczycieli i pracowników szkoły Nagrodą Dyrektora, a zaproszonych gości zaprosiła na słodki poczęstunek do szkoły. W tym dniu zostały też wręczone nagrody uczniom, którzy brali udział w konkursie katechetycznym, zorganizowanym przez Pani Dorotę Schoeneck. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *